Erel Elektrik Malzemeleri

Firmamız 1952 yılında, İzmir Mithatpaşa sanat okulu elektrik atölyesi şefi İhsan Erel tarafından kurulmuş ve faaliyetlerine ilk olarak Konak Ankara Palas Oteli altındaki bir mağazada başlamıştır.


Bir zaman sonra malzeme ve elektrikli ev aletleri satışı işini formasyonuna da uygun olarak, kupon aydınlatma elemanları imalatına yönlendirmiş ve ürünlerini yine aynı mağazada değerlendirmiştir.


1960'li yılların sonunda iş yerini İzmir'de yeni kurulmuş olan 1. Sanayi Sitesi'ne taşımış. İmalat işini evlerde mermer elektrik tablolarından saç tablolara geçişi ( Türkiye'de bir ilk olan ) sağlayan, evler için saç elektrik tabloları imalatına döndürmüştür.


1975 senesinde oğullarının katılımıyla şirketi önce kollektif sonra limited olmuş, elektrik malzeme satışına ağırlık vermiş, ve bir müddet elektrik panoları imalatı yanında elektronik zaman rölesi ve faz koruma röleleri imal etmiş, sonradan imalat işini tamamen bırakarak elektrik malzemesi satış, pazarlama ve ithalatına yönelmiştir.
Bugün Emas, Klemsan, Mutlusan, Çetinkaya ve daha bir çok markanın bayilikleri yanı sıra çok çeşitli elektrik malzemeleri satışı ve pazarlaması ile iştigal etmektedir.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Ürünler
  • Yüzlerce Referans

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak, Çevreye, doğaya ve topluma saygılı olmak İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını öngörmek Tüm kaynakları verimli kullanmak Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmak, Müşterilerimize güvenilir , rekabetçi ve hızlı cevap veren bir işletme olmak. Daima ivme katetme felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak.
İzmir
İstanbul
Ankara
Antalya
Erzurum
Gaziantep